Istnieje Tylko Jedna Umiejętność, Która Ma Bezpośredni Wpływ Na Wysokość Twojego Dochodu...

"Kto Jeszcze Chce Poznać Umiejętność Numer 1 Najlepszych Internetowych Marketerów I Wykorzystać Ją Aby Szybciej Rozwijać Swój Biznes I Zwiększać Dochody?"

Jeżeli należysz do osób, które zastanawiają się nad tym, co jest najważniejsze w marketingu internetowym, to znajdujesz się w takiej samej sytuacji, w jakiej ja do niedawna się znajdowałem.

Słuchasz najlepszych internetowych marketerów i w konsekwencji tego dochodzisz do wniosku, że nie wiesz co jest tym najważniejszym elementem odpowiedzialnym za Twoje dochody.

Byłem w tym samym miejscu...

Słuchałem wielu różnych "guru". Jedni dochodzili do ogromnych pieniędzy dzięki odpowiedniej strategii na bazie reklamy PPC, czyli w Google AdWords, podczas gdy inni NIE WYDALI ANI GROSZA NA REKLAMĘ.

Doszedłem więc do wniosku, że to nie techniki ściągania ruchu na stronę są odpowiedzialne za dochód.

Gdzie indziej widziałem jak ludzie tworzyli wspaniałe biznesy dzięki video-marketingowi, podczas gdy inni wykorzystali głównie email marketing.

Zrozumiałem wtedy, że to nie od formy przekazania oferty, zależy jej skuteczność.

W końcu znalazłem odpowiedź a tak naprawdę kupiłem ją :-)

Pewnego dnia otrzymałem dokładną odpowiedź od jednego ze swoich mentorów. Tytuł maila, którego wtedy otrzymałem brzmiał mniej więcej tak:

"Poznaj Najważniejszą Umiejętność, Dzięki Której Najlepsi Generują 6-cio i 7-mio Cyfrowe Dochody I Pozyskują Do Biznesu Nowych Partnerów Automatycznie, Nie Podnosząc Nawet Słuchawki Telefonu..."

Nie czekałem ani chwili. Od razu kupiłem cały kurs na ten temat a w przeciągu pół roku kilka książek, aby jeszcze bardziej zgłębić sekrety tej najważniejszej umiejętności.

W ten sposób zacząłem rozwijać się w najważniejszej umiejętności, od której BEZPOŚREDNIO zależą dochody w każdym e-biznesie.

Ta umiejętność to COPYWRITING

Jeżeli sądzisz, że copywriting wiąże się tylko z pisaniem tekstów, to musisz wiedzieć, że wcale tak nie jest. Bycie dobrym copywriterem to również bycie świetnym znawcą ludzkiej psychiki i motywów ludzkich działań.

W ten sposób potrafisz lepiej przedstawić swoją propozycję w codziennym życiu, w rozmowie "twarzą w twarz" czy jak wolisz "1 na 1".

Mówiąc o ludzkiej psychologii, nie mam na myśli tego, żebyś wykorzystywał tę wiedzę w celu oszukiwania ludzi. Dobrzy copywriterzy wiedzą czym jest mówienie całej prawdy i jak sprawić za pomocą tekstu lub słów doprowadzić do sytuacji, w której potencjalny klient sam dojdzie do wniosku, że zakup oferowanego przez Ciebie produktu lub usługi jest dla niego świetnym pomysłem.

My wszyscy nie lubimy, kiedy ktoś chce nam coś sprzedać ale uwielbiamy kupować.

Dodatkowo każdą decyzję podejmujemy na podstawie dwóch głównych uczuć, czyli UNIKNIĘCIA BÓLU lub OSIĄGNIECIA PRZYJEMNOŚCI.

Każda decyzja zależy od tych dwóch głównych uczuć.

W ten sposób dochodzimy do wniosku, że JESTEŚMY EMOCJONALNI a nie logiczni. Dobrzy copywriterzy wiedzą o tym i dlatego tak piszą swoje teksty aby jak najlepiej wpłynąć na ludzkie uczucia.

Jak to robią?

Każdy copywriter działa w oparciu o bardzo konkretne podstawy, które Ty będziesz mógł poznać już za chwilę.

W tym celu stworzyłem dla Ciebie 8- tygodniowy kurs, dzięki któremu będziesz mógł poznać podstawowe i BARDZO ISTOTNE informacje na temat tworzenia reklam i ofert za pomocą stron internetowych (choć nie tylko bo te zasady nie ograniczają się jedynie do wykorzystania w internecie).

"Jestem wielkim i zagożałym piewcą copywritingu jako umiejętności numer jeden każdego przedsiębiorcy, a już szczególnie przedsiębiorcy działającego w internecie. Umiejętność pisania dobrych ofert jest w rzeczywistości umiejętnością produkowania automatycznych sprzedawców, którzy nigdy nie poproszą o podwyżkę, o nowy samochód służbowy ani o chorobowe. Wojciech Diechtiar
www.magnetycznymarketing.pl

"OK, Ale Czego Dokładnie Nauczę Się Na Tym Kursie?"

Świetnie, że o to pytasz. Tak będzie wyglądał przebieg tego kursu:

W lekcji pierwszej kursu poznasz zagadnienia, które pozwolą Ci zdecydowanie szybciej i przyjemniej pisać teksty na Twoje strony ofertowe i reklamy. Istnieją pewne słowa i frazy, dzięki którym oferty zdecydowanie mocniej przemawiają do potencjalnych klientów. Już na samym początku będziesz mógł się o nich dowiedzieć.

W lekcji drugiej dowiesz z niej o 7 rzeczach, które powinieneś znać zanim w ogóle zaczniesz tworzyć swojego squeeze page'a tak aby mógł on przynieść Ci nawet 70% konwersji. Dobra strona przechwytująca musi charakteryzować się pewnymi elemenatmi, żeby dawać odpowiednie efekty. W tej lekcji zobaczysz co powinieneś zrobić, żeby nawet 7 osób na 10 chciało zapisać się na Twoją listę adresową.
W lekcji trzeciej dowiesz się o sile autoresponderów, które zarabiają dla Ciebie pieniądze. W tej lekcji dowiesz się m.in. o magicznej metodzie, dzięki której stworzysz wiadomości, które zarobią dla Ciebie dużo pieniędzy oraz o tym jak tworzyć wiadomości krok po kroku, dzięki którym ludzie z niecierpliwością będą klikać w link do strony sprzedażowej.

W lekcji czwartej poznasz sekrety stron sprzedażowych, które ... sprzedają. W czwartym tygodniu kursu będziesz mógł poznać m.in. o 11 krokach Davida Garfinkel'a (jednego z najlepszych dzisiaj copywriterów na świecie) na napisanie tekstu reklamowego, który sprzedaje jak szalony.


W lekcji piątej poznasz strony składania zamówień i ich sekrety. W tej lekcji dowiesz się m.in. o trzech rzeczach, które Twoja strona musi robić, żeby zamknąć sprzedaż (najprawdopodobniej nikt Ci jeszcze tego nie powiedział) oraz o drobnych szczegółach, które są w stanie znacząco podnieść sprzedaż.


W lekcji szóstej dowiesz się czym jest upsell i jak może Ci on pomóc zwiększyć Twój dochód bez zwiększania liczby klientów. W tej lekcji poznasz sztukę tworzenia dochodowych "drugich ofert" oraz 3 sposoby na stworzenie dodatkowego dochodu właśnie dzięki technice jaką jest up-sell. W moim przypadku ta jedna technika pozwoliła mi doprowadzić do sytuacji, gdzie co drugi klient kupuję więcej, niż pierwotnie zamierzał.
W lekcji siódmej dowiesz się jak istotne jest testowanie swoich działań, tak aby wybrać najlepszą "konfigurację" swoich ofert. Najlepszym sposobem wyboru najlepiej sprzedającej oferty lub najlepszej kampanii reklamowej, jest testowanie. To dzięki niemu będziesz wiedział, które wersje Twoich ofert sprzedają najlepiej. W tej lekcji zobaczysz jak zacząć testować swoje oferty.
W lekcji ósmej zobaczysz jak, o czym i kiedy pisać e-maile do potencjalnych klientów. Jeżeli masz już listę adresową, to musisz ją wykrorzystać. Warto jednak przestrzegać pewnych zasad, dzięki którym będziesz mógł zbudować odpowiednią relację ze swoimi subskrybentami i jednocześnie zarabiać dzięki swojej liście pieniądze. W ostatniej lekcji kursu dowiesz się o czym i jak i o czym pisać maile, które budują relację i zarabiają pieniądze.Otrzymasz również BONUS w postaci wiedzy od jednego z najlepszych copywriterów w historii. Będzie to 7 bardzo ważnych elementów przy tworzeniu własnych ofert. Najprostszym sposobem nauki jest podążanie za najlepszymi. W tym bonusie zobaczysz, na czym opierał pisanie swoich listów ofertowych jeden z czołowych copywriterów, którego jeden z listów sprzedażowych miał 100% konwersję.
Każdą lekcję otrzymasz w formacie PDF w odstępie tygodnia a więc będziesz mieć wystarczająco dużo czasu aby przyswoić tę wiedzę i wprowadzić ją w działanie."Skąd mam mieć pewność, że ta wiedza jest sprawdzona?"

Kolejne świetne pytanie.

Wszystko to, czego dowiesz się w tym kursie, praktykuję na sobie. To dzięki tym informacjom osiągnąłem sprzedaż przy konwersji na poziomie 10% (1 osoba na 10 decyduje się na zakup) a w przypadku upsell'i (dodatkowa oferta przy zakupie konkretnego produktu), które stosuję, na poziomie 45%.

Wynika więc z tego, że co druga osoba decyduje się na dodatkową inwestycję, dzięki czemu generuję znacznie większy dochód, niż gdybym oferował tylko jeden produkt.

Chcę powiedzieć Ci o czymś jeszcze...

Kiedy zaczynałem swoją przygodę z marketingiem internetowym, zupełnie nie miałem pojęcia jak pisać swoje maile, tak żeby ludzie chcieli je czytać i żebym mógł dzięki nim zarabiać. Myślę, że jest to początek każdej osoby, która marzy o dochodowym e-biznesie.

Uczyłem się jednak wszystkiego, czego mogłem, aby zgłębić tajemnice najlepszych copywriterów. Poznawałem zasady i przyglądałem się temu, jak piszą najlepsi w Polsce oraz na świecie. Możesz mi wierzyć, że czasami napisanie jednego maila zajmowało mi nawet 1 godzinę. Nie poddałem się jednak...

Dzisiaj pisze mi się zdecydowanie łatwiej, szybciej a moje mailingi potrafią wygenerować dla mnie kilkaset złotych dochodu. Przykładem może być sytuacja, gdzie jeden tylko mailing zarobił dla mnie ponad 1000zł. A wszystko to dzięki temu, że chciałem zgłębić najważniejszą umiejetność, jaką jest copywriting.

Nie oddaję Ci więc samej teorii. Otrzymasz informacje, na podstawie których sam tworzę własne oferty.

I jeszcze jedno w kwestii pewności...

Bardzo często chcemy mieć pewność co do tego, czy biznes nam wyjdzie i czy zarobimy na nim pieniądze. Prawda jednak jest taka, że NIKT NIGDY nie jest w stanie dać gwarancji 100% powodzenia. Powód jest bardzo prosty...

Nigdy nie będziesz w stanie osiągnąć dokładnie takich samych efeketów, jakie ja osiągnąłem lub ktokolwiek inny, od kogo się uczysz. Moje wyniki są takie jakie są, ponieważ ja jestem za nie odpowiedzialny i zrobiłem to co zrobiłem w taki a nie inny sposób. Ty jesteś odpowiedzialny za swoje ale jest to dobra informacja bo nie masz żadnych ograniczeń i możesz być po prostu lepszy ode mnie.

"Świetny materiał, napisany swobodnie i przystępnym językiem, i co najważniejze podajesz jasne przykłady które można wręcz skopiować co zaoszczędzi niektórym dużo czasu i stresu;) bo tak to jakoś już jest, że ludzie uczą się na przykładach a bez nich nawet najlepsza wiedza staje się dla nich bezużyteczna."

Przemysław Mikulski http://przemyslawmikulski.pl

"W Porządku. W Takim Razie Ile Będę Musiał
Zapłacić Za Tę Wiedzę?"

Mówimy w tym momencie o KLUCZOWEJ umiejętności, od której BEZPOŚREDNIO zależą Twoje dochody. Nie musisz mi wierzyć ale wiem, że wszyscy najlepsi internetowi marketerzy, od których ja się uczę, opanowali copywriting do mistrzostwa.

Jeżeli sądziłeś do tej pory, że najlepsi potrafią sami robić pięknie wyglądające strony, kierować świetnymi kampaniami w Google AdWords czy tworzyć technicznie swoje produkty, to musisz wiedzieć, że korzystają oni w tym wypadku z wiedzy i umiejętności innych ludzi.

Nikt nie jest w stanie opanować tych wszystkich "rzeczy". Każdy "guru" jednak wie czym jest copywriting i że jest on najistotniejszy w każdym biznesie.

Nie chcę jednak za tę wiedzę odpowiednio dużych pieniędzy, bo wtedy kurs ten kosztowałby kilkaset złotych. Sam za jeden materiał tylko zapłaciłem ponad 1000zł.

Nie będę więc chciał od Ciebie nawet 300zł. Wyceniłem każdą lekcję na kwotę maksymalnie 24,60zł, co łącznie daje kwotę 197zł za dwa miesiące nauki.A Teraz Najlepsze - To Ty Zdecydujesz O Cenie...

Napisałem wcześniej, że wyceniłem ten kurs na maksymalnie 24,60zł od jednej lecji. Oznacza to więc, że tak naprawdę to Ty zdecydujesz ile chcesz zainwestować w ten kurs i tak naprawdę niczym nie ryzykujesz.

No właśnie...

Masz Pełną Gwarancję Satysfakcji I Możliwość Zwrotu Pieniędzy Przez 30 Dni Od Daty Zakupu Kursu. Jeżeli Zdecydujesz, Że To Nie Jest Kurs Dla Ciebie Lub Że Nie Jest On Wart Twoich Pieniędzy, To Zwrócę Ci Całą Kwotę A Ty Będziesz Mógł Zatrzymać Materiał, Który Do Tego Czasu Otrzymasz."Bogactwo informacji przedstawione w Pana kursie pozwoli mi na wykorzystanie tej rzetelnej wiedzy w rozwinięciu mojego biznesu MLM. Wierzę, że tak łatwy dostęp do proponowanych przez Pana lekcji, dotyczących wartościowych technik internetowych, których nie potrafię zastosować, da mi możliwość w szybszym czasie osiagnięcia mojego celu.

Zastanawiam się tylko nad tak niską ceną tego kursu.

Dwa tygodnie temu byłam skłonna do zakupienia ksiażki "Copywriting" autorstwa Hercschel Gordon Lewis'a, skrypt 760 stron - cena - 800 zl. Po zapoznaniu się z opiniami forumowiczów jest on podobno dobry w oryginale natomiast polskie tłumaczenie jest niezbyt udolne.

Dlatego zrezygnowałam.

Ponieważ skorzystałam wcześniej z Pana kursów i uważam Pana za solidnego rzeczoznawcę, wykorzystam więc wiedzę z proponowanego kursu i przy okazji zaoszczedzę sporo pieniędzy."

Donata Kloczkowska

Nie trafiłeś na tę stronę przez przypadek. Z jakiegoś powodu chcesz wiedzieć na czym się skupić aby móc zarabiać coraz więcej w internecie. Niezależnie od tego czy sprzedajesz produkty czy oferujesz propozycję współpracy, nie masz wyjścia.

Wszystko zależy od tego, jak dobrze będziesz potrafił przedstawić swoją ofertę...

Możesz próbować robić wszystko "po swojemu" i nie widzę w tym nic złego. Na pewno dojdziesz w ten sposób do pewnych wniosków ale zajmie Ci to sporo czasu i najprawdopodobniej będzie Cię kosztować sporo Twoich pieniędzy.

Możesz również poznać sprawdzone metody tworzenia własnych ofert i wykorzystać tę wiedzę od zaraz. Decyzja należy do Ciebie bo to finalnie Ty zdecydujesz, czy wolisz uczyć się na własnych błędach czy wziąć do ręki gotową informację."Tak, Chcę Wziąć Udział W Kursie Podstawy Copywritingu"

Rozumiem, że pierwszą lekcję otrzymam zaraz po tym jak moja płatność zostanie zaksięgowana w kwocie, jaką sam wybiorę...


Od 99zł do 197zł(Na kolejnej stronie będziesz mógł samemu wybrać odpowiednią według Ciebie cenę i zapisać się na kurs)
Pozdrawiam,
Michał Kidziński


Copyright 2011-2018 by Michał Kidziński | Polityka prywatności | Regulamin | Blog | Facebook | Kontakt